ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

протокол №6 від 12.12.2017 р.

П Р О Т О К О Л  № 06 

 засідання постійної комісії   з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології Вишнівської сільської ради

від  12 грудня 2017 року

 

На засіданні присутні:  Голова комісії – Жукова Наталія Василівна 

                                           Члени комісії:  - Паримон Анатолій Васильович,

                                                                        Жувак ПетроВасильович

Запрошені:Чемерис Н.І., сільський голова

                      Ткаченко Т.М., директор школи

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.Про надання земельних ділянок у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства гр.. Кондратюк Галині Степанівні

2. Про скасування рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с. Вишнева, вул. Краснокутського, 51 Балаклійського району Харківської області гр.. Герасименко Михайла Амосовича»

 

1.СЛУХАЛИ:Про проект рішення«Про надання земельних ділянок у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства гр.. Кондратюк Галині Степанівні»

Інформація Чемерис Н.І., сільського голови

 

До сільської ради звернулася громадянка Кондратюк Галина Степанівна з заявою про затвердження технічної документації на земельну ділянку та надання її у власність.

 

ВИСТУПИЛИ:  Паримон А.В., член комісії

            Запропонував затвердити  проект рішення про затвердження технічної документації та  надання земельних  ділянок у власність  гр.. Кондратюк Г.С.   

 

ВИРІШИЛИ:Погодити проект рішення сесії сільської ради  «Про надання земельних ділянок у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства гр.. Кондратюк Галині Степанівні запропонувати депутатам сільської ради  прийняти рішення з цього питання на черговій сесії сільської ради (проект додається)

                                                                                                            Голосували: “за”    -   3,                                                                                                                                                   “проти” -  немає,   

                                                                                                                      “утримались”-  немає

 

 

2.СЛУХАЛИ: Про проект рішенняПро скасування рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с. Вишнева, вул. Краснокутського, 51 Балаклійського району Харківської області гр.. Герасименко Михайла Амосовича»

Інформація Чемерис Н.І., сільського голови

 

До сільської ради звернувся громадянин Герасименко Михайло Амасович з заявою про скасування рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації»

 

ВИСТУПИЛИ:  Жукова Н.В., голова комісії

            Запропонувала  прийняти проект даного  рішення  

 

ВИРІШИЛИ: Погодити проект рішення сесії сільської ради  «Про скасування рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с. Вишнева, вул. Краснокутського, 51 Балаклійського району Харківської області гр.. Герасименко Михайла Амосовича» запропонувати депутатам сільської ради  прийняти рішення з цього питання на черговій сесії сільської ради (проект додається)

                                                                                                            Голосували: “за”    -   3,                                                                                                                                                   “проти” -  немає,   

                                                                                                                      “утримались”-  немає

 

 

 

Голова комісії                                            Н.В.Жукова

 

Секретар                                                          П.В.Жувак