ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Протокол №14 від 05.12.2016 р.

 

                                                                         

 

УКРАЇНА

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХІVСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 14

 

від     05  грудня  2016 року

 

Всього обрано депутатів -12

Присутні на сесії - 10   депутатів.

Запрошені 3 особи (список додається)

Головуюча на сесії – Н.І.Чемерис, сільський голова

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін  до рішення  №26 від 18.12.2015 року « Про  місцевий бюджет на 2016 рік»

2. Про виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього освітлення  із заміною світильників на світлодіодні в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області по площі 40 років Перемоги

3.Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 08 жовтня 2008 року за № 040868300299, з ФО-П Орловим Е.Ю.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в селі Вишнева вулиця Миру, 38 та надання їх у власність громадянці Єдіній Світлані Миколаївні

5.Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвяних свят

6. Про преміювання сільського голови за листопад  2016 року

 

 

 

1.СЛУХАЛИ: «Про внесення змін  до рішення  №26 від 18.12.2015 року « Про  місцевий бюджет на 2016 рік»»

Інформація Ткаченко Л.О., спеціаліста сільської ради

Пропоную визнати на 2016рік:

-  доходи сільського бюджету  у сумі 1993,50 тис.грн., в тому числі  доходи загального фонду сільського  бюджету у сумі 1983,590 тис.грн., спеціального фонду сільського бюджету 10,000 тис. грн., згідно з додатком №1 цього рішення ;  

 - видатки сільського бюджету у сумі 2527,181 тис.грн., у тому числі  видатки загального фонду сільського  бюджету у  сумі 1449,619 тис.грн.; та видатків спеціального фонду  сільського бюджету 1077,562 тис.грн.,

- профіцит сільського бюджету у сумі 533,971 тис. грн., в тому числі загального фонду сільського бюджету 533,971 тис. грн...  згідно з додатком №2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 1067,562тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення

 Пропоную затвердити бюджетні призначення головним розпорядником коштів сільського бюджету на 2016 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами , у тому числі по загальному фонду 1449,619 тис.грн., по  спеціальному фонду 1077,562 тис. грн.,  в тому числі бюджет розвитку 1074,462 тис.грн., згідно з додатком №3 до цього рішення.

  Пропоную визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського   бюджету  у сумі  17,000 тис.грн.

  Пропоную затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком №4 до цього рішення:

- субвенція на утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у сумі 190,862 тис. грн..

                Пропоную затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджетного розвитку згідно з додатком №5 до цього рішення.

 

ВИСТУПИЛИ:  Ткаченко О.Б., депутат сільської ради

            Запропонувала затвердити  внесені зміни до бюджету та затвердити дане рішення  

 

ВИРІШИЛИ:Рішення«Про внесення змін  до рішення  №26 від 18.12.2015 року « Про  місцевий бюджет на 2016 рік» прийняти (додається).                                            Обрано – 12

Зареєстровано – 10

За – 10

Проти – немає

Утримались –  немає

Не голосувало – немає

Не взяли участь у голосуванні - немає

Відсутні –2

 

2.СЛУХАЛИ: «Про виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього освітлення  із заміною світильників на світлодіодні в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області по площі 40 років Перемоги »

Інформація Чемерис Н.І., сільського голови

Згідно статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»  пропоную замовити кошторисну документацію на капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення із заміною світильників на світлодіодні в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області по  площі 40 років Перемоги та визначити виконавця кошторисної документації ТОВ Виробнича комерційна фірма «Розвідувач».

 

ВИСТУПИЛИ:  Жувак П.В., депутат сільської ради

            Запропонував  підтримати пропозицію сільського голови  про виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього освітлення із заміною світильників на світлодіодні  

 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішнього освітлення  із заміною світильників на світлодіодні в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області по площі 40 років Перемоги  » прийняти (додається).

Обрано – 12

Зареєстровано – 10

За – 10

Проти – немає

Утримались –  немає

Не голосувало – немає

Не взяли участь у голосуванні - немає

Відсутні – 2

Прийнято

 

3.СЛУХАЛИ: «Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 08 жовтня 2008 року за № 040868300299, з ФО-П Орловим Е.Ю.  »

Інформація Чемерис Н.І., сільського голови

Договір оренди земельної ділянки між приватним підприємцем Орловим Едуардом Юрійовичем та сільською радою зареєстрований 08 жовтня 2008 року, на той час нормативна грошова оцінка земель села Вишнева була відсутня.  Згідно Закону України “Про оренду землі” орендар повинен укласти додаткову угоду.Пропоную приватному підприємцю Орлову Е.Ю.укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки від 08 жовтня 2008 року  за  № 0408683000299 площею 0,0664га. для обслуговування  нежитлової будівлі – магазину. Встановити орендну плату за земельну ділянку у розмірі 3% (три відсотки) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

ВИСТУПИЛИ:  Паримон О.А., депутат сільської ради

            Запропонувала затвердити дане рішення 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про укладення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 08 жовтня 2008 року за № 040868300299, з ФО-П Орловим Е.Ю.  » прийняти (додається).

Обрано – 12

Зареєстровано – 10

За – 10

Проти – немає

Утримались –  немає

Не голосувало – немає

Не взяли участь у голосуванні - немає

Відсутні – 2

Прийнято

4.СЛУХАЛИ: «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в селі Вишнева вулиця Миру, 38 та надання їх у власність громадянці Єдіній Світлані Миколаївні »

Інформація Чемерис Н.І., сільського голови

До сільської ради звернулася громадянка Єдіна Світлана Миколаївна з заявою про затвердження технічної документації на земельну ділянку та надання її у власність.

 

ВИСТУПИЛИ:Чемерис Л.І., депутат сільської ради

Пропоную затвердити технічну документацію на земельні ділянки в селі Вишнева вулиця Миру, 38 та надання їх у власність громадянці Єдіній С.М.

             

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в селі Вишнева вулиця Миру, 38 та надання їх у власність громадянці Єдіній Світлані Миколаївні   » прийняти (додається).

Обрано – 12

Зареєстровано – 10

За – 10

Проти – немає

Утримались –  немає

Не голосувало – немає

Не взяли участь у голосуванні - немає

Відсутні – 2

Прийнято

5.СЛУХАЛИ: «Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвяних свят »

Інформація  Біліченко В.М., секретаря сільської ради

На території  Вишнівської  сільської ради станом на 01.12.2016 року  проживає 68 дітей, які навчаються у Вишнівській ЗОШ- 50 чол. та проживає дошкільнят 18 чол., згідно запланованих заходів по підготовці та проведенню Новорічних та Різдвяних свят передбачено проведення святкових ранків в школі, в сільському клубі - вечора відпочинку та святкового концерту на Різдво Христове для дошкільнят, виконком відмічає, що Вишнівською сільською радою розроблена та затверджена «Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Вишнівської територіальної громади на 2016 рік»

Пропоную затвердити списки  дітей для вручення новорічних подарунків

Пропоную придбати новорічні подарунки в кількості 68 штуки по 0,407 кг для поздоровлення дітей, які мешкають на території Вишнівської  сільської ради.

 

ВИСТУПИЛИ:  Жукова Н.В., депутат сільської ради

 Запропонувала доручити Вишнівському сільському голові укласти договір на придбання новорічних подарунків та цукерок з підприємством  “Рошен”.       

 

ВИРІШИЛИ:Рішення «Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвяних свят » прийняти (додається).

Обрано – 12

Зареєстровано – 10

За – 10

Проти – немає

Утримались –  немає

Не голосувало – немає

Не взяли участь у голосуванні - немає

Відсутні – 2

Прийнято

6.СЛУХАЛИ: «Про преміювання сільського голови за листопад  2016 року »

Інформація Ткаченко Л.О., спеціаліста сільської ради

Відповідно до статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування ”, Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів ”, відповідно до Положення про преміювання працівників Вишнівської сільської ради, здійснити преміювання  сільського голови Чемерис Н.І. за листопада 2016 року;

 

ВИСТУПИЛИ:  Кравченко О.А., депутат сільської ради

            Запропонувала затвердити рішення про преміювання сільського голови  

 

ВИРІШИЛИ:Рішення «Про преміювання сільського голови за листопад  2016 року » прийняти (додається).

Обрано – 12

Зареєстровано – 10

За – 10

Проти – немає

Утримались –  немає

Не голосувало – немає

Не взяли участь у голосуванні - немає

Відсутні – 2

Прийнято

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                             Н.І. ЧЕМЕРИС