ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №409 від 19.08.2014 р."Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торговельного кіоску за адресою: с. Вишнева, пл.40 років Перемоги між будинком сільського клубу та автозупинкою"

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

LІІ  СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 від  19  серпня 2014 року                                                                               №   409   - VІ

Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торговельного кіоску за адресою: с. Вишнева, пл.40 років Перемоги між будинком сільського клубу та автозупинкою

                     Розглянувши заяву в.о. голови правління Кійко О.М. ПАТ «Балаклійське ХПП», графічну схему з зазначенням місця розташування тимчасової споруди керуючись ст.144 Конституції України, статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, «Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України 21.10.2011 року №244 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 року за №1330/20011, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду ПАТ «Балаклійське ХПП» на розміщення тимчасової споруди-торговельного кіоску за адресою: с. Вишнева площа 40 років Перемоги між будинком сільського клубу та автозупинкою на земельній ділянці орієнтовно площею 30,0кв.м., стандартний кіоск розміром : ширина 5м., довжина 6м., висота 3,4м.

2.Зобов’язати ПАТ «Балаклійське ХПП»:

2.1.Звернутися до відділу архітектури та містобудування Балаклійської РДА стосовно виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди – торговельного кіоску між будинком сільського клубу та автобусною зупинкою за адресою: с. Вишнева пл.. 40 років Перемоги.

2.2.Погодити розміщення тимчасової споруди з органами пожежної безпеки та відповідними службами.

2.3.Звернутися з заявою до Вишнівської сільської ради про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку орієнтовною площею 30,0кв.м. між будинком сільського клубу та автозупинкою по пл..40 років Перемоги під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності.

3.Контроль за виконанням даного рішення поклати на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Салтовська Ж.Л)

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                Н.І.ЧЕМЕРИС