ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №416 від 22.09.2014 р. "Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торговельного павільйону"

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

LІІІ (позачергової) СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 від  22 вересня 2014 року                                                                               №  416  - VІ

 

Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торговельного павільйону

 

                     Розглянувши заяву ПАТ «Балаклійське ХПП», графічну схему з зазначенням місця розташування тимчасової споруди,  керуючись ст.144 Конституції України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, рішенням ХХІІІ сесіїVІ скликання Вишнівської сільської ради  за №154 від 22.05.2012р. «Про затвердження Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати згоду ПАТ «Балаклійське ХПП» на розміщення тимчасової споруди-торговельного павільйону за адресою: с. Вишнева вулиця Спортивна (в районі сільського стадіону) на земельній ділянці орієнтовно площею 30,0кв.м., стандартний павільйон розміром : ширина 5м., довжина 6м., висота 3,4м., за рахунок земель комунальної власності

2.Зобов’язати ПАТ «Балаклійське ХПП»:

2.1.Звернутися до відділу архітектури та містобудування Балаклійської РДА стосовно виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди – торговельного  павільйону, розташованого за адресою: с. Вишнева вулиця Спортивна( в районі сільського стадіону).

2.2.Погодити розміщення тимчасової споруди з  відповідними службами.

2.3.Звернутися з заявою до Вишнівської сільської ради про встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку орієнтовною площею 30,0кв.м. під тимчасовою спорудою для провадження підприємницької діяльності.

3.У зв’язку з технічними причинами скасувати рішення за № 409 від 19.09.2014 року «Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди-торговельного кіоску за адресою: с. Вишнева пл.. 40 років Перемоги між будинком сільського клубу та автозупинкою»

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Салтовська Ж.Л)

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                 Н.І.ЧЕМЕРИС