ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №426 від 28.10.2014 р. "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

LVСЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 

 від 28  жовтня  2014 року                                                                               № 426   - VІ

 

Про надання дозволу на

розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

 

Розглянувши заяву ПАТ «Балаклійське ХПП» про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного павільйону  по вулиці Спортивній в районі сільського стадіону с. Вишнева Балаклійського району Харківської області, надані графічні матеріали, виготовлені КП  «Балаклійське проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро», погоджені з сектором містобудування та архітектури Балаклійської районної державної адміністрації, власниками та /або балансоутримувачами інженерних мереж, в т.ч. з Цехом телекомунікаційних послуг №7 Харківської філії ВАТ «Укртелеком» за умови розміщення тимчасової споруди без проведення земельних робіт в охоронній лінії зв’язку та зобов’язанням її перенесення при необхідності проведення ремонтних робіт на інженерних мережах, враховуючи відповідність намірів щодо місця розташування зазначеної тимчасової споруди, відповідно до рішення Вишнівської сільської ради LІІІ (позачергової) сесії VІ скликання від 22 вересня 2014 року за № 416, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 21.10.2011 р. за № 244, рішенням ХХІІІ сесії VІ скликання Вишнівської сільської ради за №154 від 22.05.2012 р. «Про затвердження  Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», сільська рада

            ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл ПАТ «БалаклійськеХПП» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 72,0кв.м (0,0072га.)по  вулиці Спортивній (в районі сільського стадіону) в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області для розміщення тимчасової споруди – торговельного павільйону.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити з усіма відповідними службами, встановленими чинним законодавством. Земельну ділянку використовувати за  цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного та земельного законодавства.

3.Погоджений проект землеустрою подати на затвердження до сільської ради

4. Зобов’язати правління ПАТ «Балаклійське ХПП»  забезпечити благоустрій території, прилеглої до тимчасової споруди, вказаної у п.1 даного рішення, (постійно утримувати прилеглу територію (в радіусі 15м. в належному санітарному стані, встановити урни для сміття), дотримуватись Правил благоустрою, затверджених сесією сільської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської  етики  місцевого самоврядування (голова комісії  Салтовська Ж.Л.)

           

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                    Н.І.ЧЕМЕРИС