ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №469 від 27.04.2015 р. "Про прийняття на баланс Вишнівської сільської ради газового котла, який знаходиться в будівлі Вишнівського ФАПу"

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

LХІ СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 

від     27  квітня 2015 року                                                                               № 469     -VІ  

 

Про прийняття на баланс Вишнівської сільської ради

газового котла, який знаходиться в будівлі Вишнівського ФАПу

 

 

Розглянувши лист завідувача сектору охорони здоров’я районної державної адміністрації  Бабіч Л.М. про прийняття у власність територіальної громади газового обладнання, яке знаходиться в будівлі Вишнівського ФАПу, орендованій КЗОЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», та відповідно до ст.26  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Прийняти  на баланс Вишнівської сільської ради газове обладнання (котел) розміщеного в приміщенні Вишнівського ФАПу  інвентарний номер 10490695, балансова вартість 4000,00грн.(чотири тисячі грн.. 00 коп.)

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів ( голова комісії Кравченко О.А.)

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                   Н.І.ЧЕМЕРИС