ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №485 від 12.06.2015 р. "Про затвердження ставки земельного податку"

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

LХІІІ СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 

від    12    червня 2015 року                                                                                  485      -VІ

                                               

Про затвердження ставки земельного податку

Відповідно до ст. ст. 12, 274 Податкового Кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, п.4 розділу ІІ (прикінцеві положення) Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року  № 71-VІІІ, керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вишнівська сільська  рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити на 2016 рік ставку податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, а саме для сільськогосподарських угідь у розмірі 1 (одного) відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

 

2. Затвердити на 2016 рік ставку податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено та які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) у розмірі 3 (трьох) відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

3. Затвердити на 2016 рік ставку податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено та які перебувають у постійному користуванні органів державної та комунальної форми власності у розмірі 1 (одного) відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

4. Оприлюднити дане рішення на сайті та стендах Вишнівської сільської ради впродовж 10 днів з моменту його прийняття

             5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів  (голова комісії Кравченко О.А.)

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                Н.І. ЧЕМЕРИС