ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №486 від 12.06.2015 р. "Про затвердження ставки єдиного податку"

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

LХІІІ СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 

від    12    червня 2015 року                                                                                  486      -VІ

                                             

Про затвердження ставки єдиного податку

 

Відповідно до ст. ст. 12, 293 Податкового Кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, п.4 розділу ІІ (прикінцеві положення) Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року  № 71-VІІІ, керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вишнівська сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

                1. Затвердити на 2016 рік ставку єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, незалежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

-  для платників першої групи у розмірі 10 (десяти) відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня 2016 року;

 - для платників другої групи у розмірі 20 (двадцяти) відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня 2016 року.

-   для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

       1) 2 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим Кодексом;

       2) 4 відсотки доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

       Для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі, визначеному підпунктом 2 пункту 293.3 цієї статті. 

      - для платників четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):

     1) для ріллі, сіножатей і пасовищ  — 0,45;

     2) для багаторічних насаджень  — 0,27;

     3) для земель водного фонду — 1,35;

     4) для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) та переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у тому числі на умовах оренди, — 3.

2. Оприлюднити дане рішення на сайті та стендах Вишнівської сільської ради впродовж 10 днів з моменту його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів  (голова комісії Кравченко О.А.)

                     СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                         Н.І. ЧЕМЕРИС