ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №494 від 21.07.2015 р. "Про виділення коштів на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування, які проходять через с. Вишнева по площі 40 років Перемоги"

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

LХІV СЕСІЇ VІ СКЛИКАННЯ

 

від  21 липня 2015 року                                                                                494    - VІ

 

Про виділення коштів на поточний ремонт автомобільних доріг

загального користування, які проходять через

с. Вишнева по площі 40 років Перемоги

 

 

Заслухавши інформацію сільського голови Чемерис Н.І. «Про виділення коштів на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування, які проходять через с. Вишнева по площі 40 років Перемоги», які є державними на підставі змін до ст.31 та ст.44 закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» (Закону України №490-УІІІ від 02.06.2015 р. ), сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Направити кошти місцевого бюджету на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування, які проходять через с. Вишнева по площі 40 років Перемоги      ( як спів фінансування на договірних засадах)

 

2. Визначити службу автомобільних доріг в Харківській області одержувачем бюджетних коштів і замовником виконання робіт по поточному ремонту доріг, а саме:

 - по площі 40 років Перемоги в сумі 60 (Шістдесят ) тис. грн.. 00 коп.

 

      3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів, ( голова комісії Кравченко О.А.)

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                    Н.І.ЧЕМЕРИС