ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №106 від 05.12.2016 р. "Про підготовку та проведення Новорічних та Різдвяних свят"

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ХІVСЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

 від       05   грудня 2016 року                                                                           106    - VІІ

 

 

Про підготовку та проведення

Новорічних та Різдвяних свят

 

               Заслухавши та обговоривши  інформацію секретаря Вишнівської  сільської ради В.М.Біліченко про проживання на території  Вишнівської  сільської ради станом на 01.12.2016 року  68 дітей, з них навчаються у Вишнівській ЗОШ- 50 чол. , дошкільнят - 18 чол., згідно запланованих заходів по підготовці та проведенню Новорічних та Різдвяних свят передбачено проведення святкових ранків у школі,  сільському клубі, відповідно до Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Вишнівської територіальної громади на 2016 рік та Програми соціального захисту населення територіальної громади на 2016 рік, керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

           

                            

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити списки  дітей для вручення новорічних подарунків.(списки додаються) 

2. Придбати новорічні подарунки в кількості 68 штуки по 0,407 кг для поздоровлення дітей, які мешкають на території Вишнівської  сільської ради.

 

3. Доручити Вишнівському сільському голові укласти договір на придбання новорічних подарунків та цукерок з підприємством  “Рошен”.

 

4. Спеціалісту з бухгалтерського обліку Ткаченко Л.О. здійснити оплату подарунків.

 

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісіюз питань депутатської етики, забезпечення законності, правопорядку,  місцевого самоврядування, з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (голова комісії Чемерис Л.І).

 

                    

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                          Н.І.ЧЕМЕРИС