ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №118 від 23.12.2016 р. "Про розмір та порядок сплати членських внесків Вишнівської сільської ради до Асоціації органів Місцевого самоврядування"

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ХVІ  СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

від 23 грудня  2016 року                                                                                          №118

 

 

Про розмір та порядок сплати

членських внесків Вишнівської сільської ради

до Асоціації органів Місцевого самоврядування

 

 

            Розглянувши звернення першого віце-президента Асоціації органі місцевого самоврядування Харківської області М.Тітова від 20 грудня 2010 року № 27 щодо сплати членських внесків до Асоціації органів місцевого самоврядування, відповідно до статті 15 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування в Україні», враховуючи рішення Загальних зборів уповноважених представників місцевого самоврядування від 15 грудня 2010 року «Про встановлення розміру сплати членських внесків», рекомендації рішення Балаклійської районної ради від 24 грудня 2010р. №357 -VІ «Про розмір та порядок членських внесків Балаклійської районної ради до Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

            1. Затвердити розмір щомісячних членських внесків Вишнівської сільської ради до Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області в сумі 100,00 грн.

           

2.Доручити спеціалісту  з бухгалтерського обліку при формуванні бюджету на 2017 рік запланувати відповідну статтю витрат у сільському бюджеті на 2017 рік.

3 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів ( голова комісії Бузін А.О..)

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                  Н.І.ЧЕМЕРИС