ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №193 від 14.12.2017 р. " Про надання земельних ділянок у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства гр.. ."

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ХХV (позачергової)СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

 від   14  грудня 2017 року                                                                                 193  - VІІ

 

Про надання земельних ділянок у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства гр..

 

                 Керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..20, 118, 121, 123, та пунктом 1ст.4-1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву гр..           , мешканки села ..........., з метою надання у власність земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства, Вишнівська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с. ..... Балаклійського району Харківської області гр...

             2. У зв’язку зі зміною власника  надати гр.. .у  власність  ділянку площею ...га. (кадастровий номер  ....) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та  земельну ділянку площею ....га. (кадастровий номер  .....) для ведення особистого селянського господарства.

   

    3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів та екології (голова комісії – Жукова Н.В.)

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                       Н.І.ЧЕМЕРИС