ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №194 від 14.12.2017 р. "Про скасування рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництв

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ХХV  СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

від   20 грудня  2017 року                                                                           194    -VІІ

 

Про скасування рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с. .... Балаклійського району Харківської області гр.. ..»

 

Розглянувши заяву громадянина .... про скасування рішення “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с. ...... Балаклійського району Харківської області”, згідно статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Скасувати рішення ХХІІІ сесії VІІ скликання №180 від 02.11.2017 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с....... Балаклійського району Харківської області гр.. .»

2.Контроль по виконанню даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання земельних ресурсів та екології. (голова – Жукова Н.В.)

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                Н.І.ЧЕМЕРИС