ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №225 від 02.03.2018 р. "Про участь у обласному конкурсі міні - проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році"

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ХХVІІІСЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

 від  02   березня 2018 року                                                                                 225   - VІІ

 

Про участь у обласному конкурсі міні - проектів розвитку територіальних громад

«Разом в майбутнє» у 2018 році

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Харківської обласної ради  від 07 грудня 2017 року
№ 579 -VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення територіальної громади с. Вишнева, заслухавши інформацію про участь Вишнівської територіальної громади в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році,  Вишнівська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити проект «Кухня, наче в ресторані, смачно буде, як у мами» та взяти участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

2. В разі перемоги у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, передбачити у місцевому бюджеті 2018 року для співфінансування заходів проекту кошти в сумі  57891,00 (п’ятдесят сім тисяч вісімсот дев’яносто одна) гривень.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Вишнівської сільської ради  з питань планування бюджету та фінансів (голова комісії Салтовська Ж.Л.).

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                             Н.І. ЧЕМЕРИС