ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №286 від 22.01.2019 р. "Про надання пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік Державному підприємству «Балаклійське лісове господарство»

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ХХХV (позачергової)  СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

від   22 січня   2019 року                                                                                         286- VІІ

 

Про надання пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік

Державному підприємству «Балаклійське лісове господарство»

 

                             Розглянувши лист заступника директора Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство» від 11.01.2019 року №09-26/67  Корнієнко В. з проханням надати пільгу щодо оподаткування новим земельним податком, керуючись пунктом 28 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", та пунктом 284.1 статті 284 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями,   Вишнівська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Звільнити від сплати земельного податку Державне підприємство «Балаклійське лісове господарство»,  яке фінансуються за рахунок коштів державного, обласного, районного, місцевого  бюджетів і яке є неприбутковою установою. 

2.Дане рішення сільської ради набуває чинності з 01 січня 2019 року.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування, бюджету та фінансів (голова комісії Салтовська Ж.Л..)

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                            Н.І.ЧЕМЕРИС