ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №302 від 05.04.2019 р. "Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області для потреб територіальної громади Комунальному підприємству «Вишнівське»"

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

ХХХVІІ  СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

 

від   05 квітня  2019 року                                                                           302  -VІІ

 

Про виготовлення  проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки в с. Вишнева

Балаклійського району Харківської області для потреб

територіальної громади Комунальному підприємству «Вишнівське»

 

Взявши до уваги «Графічні матеріали» по розташуванню земельної ділянки територіальної громади Комунальному підприємству «Вишнівське» для потреб територіальної громади (зі зміною цільового  призначення та переведенням в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (КВЦПЗ – 1.11.01) за рахунок земель житлової та громадської забудови) в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області. Розроблені ПП «Землевпорядник» керуючись ст. ст. 12; 83; 122;123; 125; 126; 151 та п. 12 Розділу  Х «Перехідних положень» Земельного Кодексу України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вишнівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати дозвіл Комунальному підприємству «Вишнівське» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3128 га. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (зі зміною призначення та переведення в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (КВЦПЗ – 1.11.01.) за рахунок земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту с. Вишнева Балаклійського району Харківської області.

2.Зобов’язати Комунальне підприємство «Вишнівське» замовити в землевпорядній організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3128 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (зі зміною цільового призначення та переведенням в категорію земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (КВЦПЗ – 1.11.01) за рахунок земель житлової та громадської забудови) в межах населеного пункту с. Вишнева Балаклійського району Харківської області.

3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження до Вишнівської сільської ради.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                               Н.ЧЕМЕРИС