ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №04 від 20.01.2016 р. "Про роботу зі зверненнями та заявами громадян"

 

 

УКРАЇНА

Харківська область

Балаклійський район

Вишнівська сільська рада

Виконавчий комітет

________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

від    20    січня   2016 року                                                                                        №04

 

Про роботу зі зверненнями

та заявами громадян

 

 

Заслухавши доповідь секретаря сільської ради Біліченко В.М. ” Про роботу зі зверненнями та заявами громадян”, керуючись п. 1 “б” ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про звернення громадян”,виконком сільської ради

 В И Р І Ш И В :

 

1.Роботу в Вишнівській сільській раді із зверненнями та заявами громадян вважати задовільною.

2. Працівникам Вишнівської сільської ради забезпечити створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення або особистий прийом та обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді на нього.

3.Секретарю сільської ради своєчасно подавати звіти про звернення громадян, надавати відповіді на картки особистого прийому.

4.Секретарю сільської ради Біліченко В.М. забезпечити виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”. 

5. Попередити працівників сільської ради про персональну відповідальність за стан розгляду звернень громадян та організації їх особистого прийому, обов’язкове і своєчасне повідомлення заявників про результати перевірки їх заяв і скарг.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Біліченко В.М. та доповісти про хід його виконання у червні 2016 року.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                    Н.І. ЧЕМЕРИС

 

 

 

 

 

 

ДОПОВІДЬ

секретаря Вишнівської сільської ради Біліченко В.М.  по питанню роботи із зверненнями та заявами громадян у Вишнівській сільській раді що надійшли до Вишнівської сільської ради  протягом  2015 року

           

            Протягом  2015 ріку  до сільської ради надійшло 65 звернення громадян, з них на особистому прийомі  -  65. Всього   було порушено 65 питання. Звернення були від різних категорій населення:  інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників війни, пенсіонерів  та громадян інших категорій.

            Всі питання, які порушувались при зверненнях, вирішено. При зверненнях громадян порушувались такі питання: ремонт поривів на сільському водогоні, допомога в придбанні дров, питання уладнання сімейних та інших конфліктів між громадянами, надання дозволів на виготовлення технічної документації їз землеустрою  та правовстановлюючих документів 

Надавалась роз’яснювальна  допомога при  оформленні документів по приватизації присадибних ділянок, щодо оформлення спадщини.

 

 

Секретар сільської ради                                      Біліченко В.М