ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №30від 22.06.2016 р.«Про проведення боротьби з карантинними об’єктами на території Вишнівської сільської ради».

 

 

 

УКРАЇНА

Харківська область

Балаклійський район

Вишнівська сільська рада

Виконавчий комітет

________________________________________________________________________

 

РІШЕННЯ

від  22    червня   2016 року                                                                                        № 30

 

«Про проведення боротьби з

карантинними об’єктами на

території Вишнівської

сільської ради».                                                                            

 

            Відповідно до Закону України «Про карантин рослин»,  з метою локалізації та ліквідації на території сільської ради ділянок карантинних об’єктів: бур’янів – амброзії полинолистої та повитиці польової, шкідника – американського білого метелика та  згідно статті  38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

 

             1. Виконавчому комітету сільської ради рекомендувати дирекції ПАТ «Балаклійське ХПП» організувати суцільне обстеження угідь, території на предмет виявлення карантинних об’єктів (шкідників, бур’янів, хвороб).

            2. Рекомендувати власникам земельних ділянок та землекористувачам на територіях, де виявлені павутинні гнізда з гусінню американського білого метелика і ділянки карантинних бур’янів:

провести боротьбу з ними відповідно до 01 липня  та до 01 вересня 2016 року;

до 01 жовтня 2016 року очистити дерева від нашарувань кори, знищити рослинні рештки, перекопати пристовбурні круги плодових дерев.

            3.Виконавчому комітету сільської ради активізувати організаційну та роз’яснювальну роботу по знищенню карантинних об’єктів на території сільської ради.

            4.Підприємствам, установам, організаціям в установленому порядку сприяти місцевій держінспекції з карантину рослин безперешкодно відвідувати відповідні об’єкти для здійснення своїх повноважень та надавати відповідну інформацію.

             5.Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста – землевпорядника  Жукову Н.В.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                        Н.І.ЧЕМЕРИС