ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

Рішення №32 від 22.06.2016 р "Про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконкому за 6 місяців 2016 року"

 

 

УКРАЇНА

Харківська область

Балаклійський район

Вишнівська сільська рада

Виконавчий комітет

________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від    22   червня   2016 року                                                                                        №32

 

Про організацію роботи із зверненнями громадян,

що надійшли до виконкому за 6 місяців 2016 року

 

 

              Заслухавши доповідь секретаря сільської ради Біліченко В.М. ” Про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконкому за 6 місяців 2016 року”, керуючись п. 1 “б” ст. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про звернення громадян”,виконком сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1.Роботу в Вишнівській сільській раді із зверненнями та заявами громадян за 6 місяців 2016 року вважати задовільною.

2. Працівникам Вишнівської сільської ради забезпечити створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення або особистий прийом та обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді на нього.

3.Секретарю сільської ради своєчасно подавати звіти про звернення громадян, надавати відповіді на картки особистого прийому.

4.Секретарю сільської ради Біліченко В.М. забезпечити виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”. 

5. Попередити працівників сільської ради про персональну відповідальність за стан розгляду звернень громадян та організації їх особистого прийому, обов’язкове і своєчасне повідомлення заявників про результати перевірки їх заяв і скарг.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Біліченко В.М. та доповісти про хід його виконання у грудні 2016 року.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                    Н.І. ЧЕМЕРИС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОПОВІДЬ

секретаря Вишнівської сільської ради Біліченко В.М.  по питанню роботи із зверненнями та заявами громадян у Вишнівській сільській раді що надійшли до Вишнівської сільської ради  протягом 6 місяців 2016 року

           

            Протягом  6 місяців 2016 ріку  до сільської ради надійшло 17  звернень громадян, з них на особистому прийомі  -  17. Всього   було порушено 17 питань. Звернення були від різних категорій населення:  інвалідів Другої світової війни, учасників війни, пенсіонерів  та громадян інших категорій.

            Всі питання, які порушувались при зверненнях, вирішено. При зверненнях громадян порушувались такі питання: ремонту електроопор, допомога в придбанні твердого палива, питання уладнання сімейних та інших конфліктів між громадянами.

Надавалась роз’яснювальна  допомога при  оформленні документів по приватизації присадибних ділянок, щодо оформлення спадщини.

 

 

Секретар сільської ради                                      Біліченко В.М