ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

рішення №08 від 21.02.2018 р. "Про роботу дільничного інспектора поліції по забезпеченню громадського порядку на території сільської ради"

 

 

УКРАЇНА

Харківська область

Балаклійський район

Вишнівська сільська рада

Виконавчий комітет

________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

від  21лютого   2018 року                                                                                        №08

 

Про роботу дільничного інспектора поліції по забезпеченню

громадського порядку на території сільської ради

 

Заслухавши доповідь дільничного інспектора поліції Рязанцева Д.С. про роботу дільничного інспектора поліції  по забезпеченню громадського порядку на території сільської ради, керуючись  ст.. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

            1. Інформацію дільничного інспектора поліції Рязанчева Д.С. по по забезпеченню громадського порядку на території сільської ради взяти до відома

            2. Виконавчому комітету сільської ради  постійно аналізувати стан правопорядку в населених пунктах,  розглядати на засіданнях виконкому питання боротьби із злочинністю та правопорушеннями.

            3. Виконавчому комітету сільської ради  попередити власників торговельних та розважальних закладів щодо  дотримання затвердженого режиму роботи закладів .

4. Дільничному інспектору поліції Рязанцеву Д.С.:

4.1  Проводити  практичні заходи, щодо виявлення та взяття на облік осіб, які зловживають спиртними напоями,вчиняють правопорушення, займаються виготовленням спиртних напоїв, здійснюють продаж наркотичних засобів для застосування до них впливу відповідно до чинного законодавства.

            4.2. Попередити власників торговельних та розважальних закладів дотримуватись затвердженого режиму роботи закладів, не допускати порушень Закону України «Про тишу».

            5. Дирекції Вишнівської Загальноосвітньої школи (директор Ткаченко Т.М.) спільно з працівниками поліції проводити практичні бесіди з учнями школи та рейди по місцю проживання неповнолітніх, схильних до правопорушень щодо запобігання негативними проявам серед неповнолітніх.

6.Про хід виконання  даного рішення заслухати на зсіданні виконкому у листопаді 2018 року.

            7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову

Чемерис Н.І.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                         Н.І.ЧЕМЕРИС