ОмскАвтоСклад

Вишнівська сільська рада Балаклійського району

№26 від 23.04.2014 р. "Про роботу з попередження соціального сирітства та соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування"

 

УКРАЇНА

Харківська область

Балаклійський район

Вишнівська сільська рада

Виконавчий комітет

 

________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 23 квітня 2014 року                                                                                        № 26          

 

Про роботу з попередження соціального

сирітства та соціального захисту дітей,

позбавлених батьківського піклування.

 

            З метою забезпечення реалізації прав та інтересів дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики соціального сирітства на території Вишнівської сільської ради, керуючись ст.. 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Вживати своєчасних заходів для виявлення дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, Надавати дітям необхідну допомогу, своєчасно вживати заходи до батьків, які неналежно виконують батьківські обов’язки.

           

2.Здійснювати контроль за дотриманням прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які мешкають на території сільської ради, а саме: не  менше двох разів на рік організувати обстеження житлово-побутових умов їх проживання і виховання. Обстежувати умови проживання дітей, які мешкають у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, за потребою, але не рідше 1 раз на  квартал.

 

 

 

 

            СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                             Н.І.ЧЕМЕРИС.